وبلاگ زبان انگلیسی ( دوره اول متوسطه)
وبلاگی برای ارتباط با همکاران عزیز و محترم زبان انگلیسی 
قالب وبلاگ

در این بخش دو آهنگ زیبای انگلیسی که به یاد گیری زبان کمک می نمایند در اختیار خوانندگان عزیز قرار دارد.همکاران عزیز می توانند از آن ها به عنوان زنگ تفریح و برای آموزش غیر مستقیم مفاهیم در کلاس درس استفاده نمایند. این آهنگ ها به کلاس زبان انگلیسی و دانش آموزان نشاط و انرژی می بخشد و درس  را از حالت تکرار و یکنواختی خارج می کند.

پیشنهاد می شود که در کلاس درس ابتدا آهنگ ها چند بار پخش شوند، سپس از دانش آموزان خواسته شود که با موسیقی آن ابتدا نجوا و بعد از آن با صدای بلند همخوانی نمایند. در پایان هم متن آهنگ ها را در اختیار آن ها قرار داده شود تا بتوانند خود را تصحیح نمایند و از روی متن و به طور صحیح شعرها را حفظ کنند و جلسه بعد در کلاس از حفظ بخوانند.
متن آهنگ ها به صورت آماده با فرمت «پی دی اف» می باشد که می توانید آن ها را پرینت نموده و پس از برش در اختیار دانش آموزان قرار دهید و یا از آن ها آزمون به عمل بیاورید.

آهنگ شماره 1 که بیشتر برای پایه اول مناسب است با نام GOOD MORNING می باشد. (تصویر فوق)

آهنگ شماره 2 بیشتر برای پایه سوم مناسب است. این آهنگ را می توانید بعد از درس صفات بکا ببرید. در این آهنگ برخی ا از صفات به صورت متضاد، نسبت های خانوادگی و حروف صدادار تکرار می شود.

فایل ها هر کدام کمتر از یک مگ می باشند و لینک آن ها مستقیم می باشد که به راحتی می توانید آن ها را دریافت نمایید.

 

دریافت آهنگ شماره یک...........................دریافت متن آهنگ شماره یک

دریافت آهنگ شماره دو.............................دریافت متن اهنگ شماره دو

 

 

متن بالا از وبلاگ گروه آموزشی زبان انگلیسی راهنمایی جم کپی شده است.

[ ۱۳٩٢/٥/۱۳ ] [ ۳:٥٧ ‎ب.ظ ] [ سرگروه درسی استان اردبیل ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

هدف از نوشتن این وبلاگ ارتباط و تبادل نظر با همه یِ دبیران زبان برای بهبود و پیشرفت آموزش زبان انگلیسی است..امیدواریم با استفاده از نظریات و انتقادات گرانبهای شما در بهبود کیفیت این وبلاگ بکوشیم. چشم انتظار پیشنهادات و انتقادات گرانبهای شما عزیزان هستیم.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

كد موس : تك كد