وبلاگ زبان انگلیسی ( دوره اول متوسطه)
وبلاگی برای ارتباط با همکاران عزیز و محترم زبان انگلیسی 
قالب وبلاگ
رییس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی گفت: کتاب‌های کمک‌آموزشی زبان پایه اول متوسطه که اخیرا توسط برخی موسسات انتشاراتی تبلیغ می‌شود، مورد تایید سازمان پژوهش نیست و در روند آموزش دانش‌آموزان، اختلال ایجاد می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانا (دانا خبر)، به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین ‌بهرام محمدیان معاون پژوهشی وزیر آموزش و پرورش درباره تبلیغات برخی ناشران کتب کمک آموزشی اظهار داشت: کتاب جدیدالتالیف زبان انگلیسی پایه اول مقطع متوسطه اول با رویکرد بسته آموزشی و در چارچوب رویکرد ارتباطی تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه بسته آموزشی شامل کتاب دانش‌آموز، کتاب کار، فلش کارت و لوح فشرده آموزشی است، ادامه داد: براساس برنامه درسی ملی، رویکرد حاکم بر تولید محتوای کتاب جدیدالتالیف زبان انگلیسی، رویکرد ارتباطی فعال و خودباورانه است که به هیچ کتاب یا لوح فشرده آموزشی مکمل و کمک‌آموزشی نیاز ندارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان خاطرنشان کرد: ممکن است برخی کتاب‌های کمک آموزشی که با شتاب و بدون مطالعه و برنامه‌ریزی دقیق و کافی تولید می‌شوند، هدف‌گذاری‌های کتاب و رویکرد مورد نظر آن را منحرف کرده، باعث ایجاد مشکلاتی در روند آموزشی دانش‌آموزان شوند.

وی تاکید کرد: کتاب‌های کمک‌آموزشی زبان پایه اول متوسطه که اخیرا توسط برخی مؤسسات انتشاراتی، تولید و تبلیغ می‌شود، مورد تایید سازمان پژوهش نیست و در روند آموزش دانش‌آموزان اختلال ایجاد می‌کند.

نقل از سایت خبرگزاری دانا

[ ۱۳٩٢/٥/۱٥ ] [ ۱:۳٢ ‎ب.ظ ] [ سرگروه درسی استان اردبیل ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

هدف از نوشتن این وبلاگ ارتباط و تبادل نظر با همه یِ دبیران زبان برای بهبود و پیشرفت آموزش زبان انگلیسی است..امیدواریم با استفاده از نظریات و انتقادات گرانبهای شما در بهبود کیفیت این وبلاگ بکوشیم. چشم انتظار پیشنهادات و انتقادات گرانبهای شما عزیزان هستیم.
موضوعات وب
صفحات اختصاصی
RSS Feed

كد موس : تك كد